תקנון האתר

כללי

1.1. האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת על ידי לינוי דהן המתמחה ביבוא ושיווק בגדים ואופנה.

1.2. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או ממפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה.

1.3. רק הכללים שיפורסמו בתקנון זה יחייבו את החברה כלפי מבצעי הפעולות באתר.

1.4. בעלת האתר הינה לינוי דהן שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מזמן לזמן, אולם כל שינוי יחול אך ורק על מוצרים שנרכשו לאחר השינוי.

1.5. כל המוצרים הנמכרים באתר לינוי דהן, מוצעים לגולשים לרכישה במחיר הנקוב ומסופקים ללקוחות החברה.

1.6. .האתר לינוי דהן – מציע לעיתים מוצרים במבצעים מיוחדים, מבצעי הנחות מיוחדים וכדומה. כל מבצע נוקב בתקופת תוקפו, והצעה לרכישת המוצר בהתאם לתנאי כל מבצע עומדת לגולש במהלך התקופה הנקובה בלבד. אין כפל מבצעים אלא אם צוין אחרת.

1.7. כל המבצע פעולת רכישה באתר לינוי דהן, מצהיר – בעצם ביצועה – כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באמצעות אתר לינוי דהן, כי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד לינוי דהן ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות לינוי דהן על פי תקנון זה.

1.8. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

מדיניות ביטול עסקה והחלפות

7.1 במידה ואינך מעוניין בפריט שרכשת דרך האתר, ניתן להחזירו ולקבל זיכוי בבוטיק ללא תוקף (תקף גם במשלוחים) , או החזר כספי. יובהר כי במקרה של דואר/ שליחים עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. לצורך החזרת הפריט, עליך לשלוח אותו אלינו חזרה תוך 48 שעות מרגע קבלת המשלוח , ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, יודגש כי התווית של הפריט חייבת להיות עליו בשלמותה בעת ההחזרה.

7.2 במקרה בו ההחזרה בוצעה שלא בעקבות פגם או אי התאמה, מכוח תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) ייגבו דמי ביטול  בשיעור של 5% מגובה העסקה או 100 ש״ח הזול מבניהם.

7.3 פריטים המוגדרים כ-  SALE אינם ניתנים להחזרה/החלפה.

7.4 ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לאמצעי התשלום שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).

7.5 בהנחיית משרד הבריאות: גרביים וגרביונים, חלקים תחתונים של הלבשה תחתונה ובגדי ים – אינם ניתנים להחזרה ו/או להחלפה.

7.6 לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט,העברה בנקאית וכרטיס תייר, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט/תייר או תשלום בהעברה בנקאית זכאים לקבלת זיכוי בבוטיק בלבד.

7.7 לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

7.8 מוצר שהוזמן/יוצר בתשלום מראש ללקוחה ובהסכמתה לא ניתן להחזיר ולקבל החזר כספי.

7.9. במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

8.0 במידה וברצונך להחליף פריט שרכשת דרך האתר, אפשר לעשות זאת בלי בעיה.
כל אשר צריך לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט תוך 14 ימי עסקים מיום רכישתו לטובת החלפתו ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית של הפריט חייבת להיות עליו.

קניין רוחני

9.1. אין להעתיק, לשכפל, למכור, ולתרגם נתונים או מידע כלשהו מן האתר מבלי לקבל את רשותה המפורשת של החברה מראש ובכתב. כמו כן אסור בהחלט לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, בבסיס הנתונים, ברשימות המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר בלא קבלת הסכמתה של החברה מראש ובכתב.

9.2 אין להשתמש בנתונים המופיעים באתר לצורך הצגתם במקום אחר, בלא לקבל את הסכמתה של החברה מראש ובכתב. ככל שיש באתר סימני מסחר תמונות ונתונים, שנמסרו לפרסום על ידי לינוי דהן , כי אז סימני מסחר ומידע זה הינם רכושם של אותן חברות ואין להשתמש בהם בלא הסכמתן.

תקנון משלוחים

איסוף עצמי – חינם – מבוטיק לינוי דהן בכתובת דינוביץ 21, פתח תקווה – בשעות הפעילות בלבד :  א׳-ה׳ :10:00-19:00 ו׳ 9:30-14:00

שליח עד הבית- 35 ש״ח – בקנייה מעל ל-500 ש״ח – חינם!  | עד 3 ימי עסקים – לכל מקום ברחבי הארץ.